Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

„Dostawa materiałów pomocniczych oraz nagród na potrzeby organizacji imprez edukacyjnych oraz warsztatów w Poleskim Parku Narodowym w 2026 r. z podziałem na 3 części”

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
21 januari 2026
Contractdetails
Categorie
Leveringen
Referentie
2026/BZP 00029108/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Lubelskie, Polen
Gepubliceerd
26 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Deadline voor vragen

14 januari 2026

Deadline voor inschrijving

21 januari 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Lubelskie
Type
Leveringen
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€183,229
Gem. Inschrijvingen
0.2
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
97%
2,351 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

„Dostawa materiałów pomocniczych oraz nagród na potrzeby organizacji imprez edukacyjnych oraz warsztatów w Poleskim Parku Narodowym w 2026 r. z podziałem na 3 części”
EU-gefinancierd

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

17 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

19480677.pdfPDF
19480677.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja o kwocie.pdfPDF
Informacja o kwocie.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (002).pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja z otwarcia ofert (002).pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert (002).pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogłoszenie nr 2026BZP 0002910801.pdfPDF
Ogłoszenie nr 2026BZP 0002910801.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_10_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_10_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_11_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_11_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_12_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_12_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_1_do SWZ_OPZ.pdfPDF
ZAŁ_NR_1_do SWZ_OPZ.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_2_do SWZ_wykluczenie.docxDOC
ZAŁ_NR_2_do SWZ_wykluczenie.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_3_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_3_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_4_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_4_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_5_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_5_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_6_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_6_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_7_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_7_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_8_do SWZ_wzór umowy.pdfPDF
ZAŁ_NR_8_do SWZ_wzór umowy.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ZAŁ_NR_9_do SWZ_.docxDOC
ZAŁ_NR_9_do SWZ_.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline