Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Uitmaaien watergangen en sloten in gemeente Lochem

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
24 maart 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
568947
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Gelderland, Netherlands
Gepubliceerd
24 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

8 februari 2026

Deadline voor vragen

17 maart 2026

Deadline voor inschrijving

24 maart 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Gelderland
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Circulus BuitenRuimte voert dagelijks werkzaamheden uit in de openbare ruimte van de gemeente Lochem, zo ook het uitmaaien van watergangen en sloten. Door het aanbesteden van dit contract wenst Circulus BuitenRuimte de werkzaamheden onder te brengen bij een betrouwbare partner. Door de meerjarige verbintenis hoopt Circulus BuitenRuimte eigenaarschap van de gecontracteerde aannemer.
EU-gefinancierd

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

13 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

TN568947 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN568947 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 140.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 1 - Veiligheid-, Gezondheid- en MilieuplanDOC
Bijlage 1 - Veiligheid-, Gezondheid- en Milie... -- 592.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 2 - Gedragscode soortbescherming gemeenten 2025DOC
Bijlage 2 - Gedragscode soortbescherming geme... -- 2.2 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 3 - MaaiplanningDOC
Bijlage 3 - Maaiplanning -- 172.1 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08113-3 - Slotenbeheer LochemDOC
P08113-3 - Slotenbeheer Lochem -- 813.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08113-3 - Slotenbeheer LochemDOC
P08113-3 - Slotenbeheer Lochem -- 246.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

uea_568947_20260206110043DOC
uea_568947_20260206110043 -- 338.8 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Nota van inlichtingen 2026-02-27-6DOC
Nota van inlichtingen 2026-02-27-6 -- 208.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08113-3 - Inschrijfstaat incl. nota van inlichtingenDOC
P08113-3 - Inschrijfstaat incl. nota van inli... -- 71.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08113-3 - Nota van inlichtingenDOC
P08113-3 - Nota van inlichtingen -- 72.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08113-3 - Nota van inlichtingenDOC
P08113-3 - Nota van inlichtingen -- 18.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08113-3_Vragen_en_antwoorden_Maai- en slotenbeheerDOC
P08113-3_Vragen_en_antwoorden_Maai- en sloten... -- 41.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08113_Bijlage_Kaart_SlotenmaaikaartDOC
P08113_Bijlage_Kaart_Slotenmaaikaart -- 3.9 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline