Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Aanbesteding voor vaatwasser/droogtunnel, deegsnijder/verdeler, grote quiche/taartbodempers, etiketteerapparatuur, UV-desinfectie-unit en röntgenunit voor voedselverwerkend bedrijf

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
31 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
ZANNA002
Waarde
€220,000
Locatie
Clonard Road, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

28 juli 2026

Deadline voor vragen

24 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

31 augustus 2026

Budget
€220,000
Looptijd
12 maanden
Locatie
Clonard Road
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Tender for supply and installation of 6 lots of equipment for food manufacturing plant. These items of equipment must meet all EU Standards and must provide a very high and expedient level of service to minimise any downtime to production. Supply and installation of 6 Lots of Equipment is required as follows: Lot 1: Supply and installation of Commercial Utensil Washer and Drying Tunnel, Lot 2: Supply and installation of Commercial Dough cutter/divider, Lot 3: Supply and installation of Large Com

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

1 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8735403_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline