Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

A0087079 - RWZI Lichtaart, vervangen slibtransportschroeven door air-shot-systeem

Open
Deadline
28 dagen resterend
29 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
A0087079
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE213, Belgium
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

10 augustus 2026

Deadline voor vragen

22 september 2026

Deadline voor inschrijving

29 september 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
10 maanden
Locatie
BE213
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

A0087079 - RWZI Lichtaart, vervangen slibtransportschroeven door air-shot-systeem. Afbraak bestaande schroeven, leveren en plaatsen wormpomp, compressor, persleiding, pe dosering en meetappartuur; elektrische werken en veiligheidswerken mbt dit project.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

14 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 10 Werkvoorbereiding.xlsxXLS
Bijlage 10 Werkvoorbereiding.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 1 Inschrijvingsbiljet.docxDOC
Bijlage 1 Inschrijvingsbiljet.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 2 Verklaring naleving minimumlonen.pdfPDF
Bijlage 2 Verklaring naleving minimumlonen.pd...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 3 Samenvattende meetstaat.xlsxXLS
Bijlage 3 Samenvattende meetstaat.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 6 Attest plaatsbezoek.docxDOC
Bijlage 6 Attest plaatsbezoek.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 7 Vragenlijst eigen veiligheidssysteem.pdfPDF
Bijlage 7 Vragenlijst eigen veiligheidssystee...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 8 Aluminium deksel type 2 - samenstellingen.pdfPDF
Bijlage 8 Aluminium deksel type 2 - samenstel...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 8 Beschrijving epoxyvloer.pdfPDF
Bijlage 8 Beschrijving epoxyvloer.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 8 Leuning.pdfPDF
Bijlage 8 Leuning.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 8 Overzicht io's lichtaart.xlsmDOC
Bijlage 8 Overzicht io's lichtaart.xlsm

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 8 Samenbouw persleiding M6910-Slibpomp.pdfPDF
Bijlage 8 Samenbouw persleiding M6910-Slibpom...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 9 ketenaansprakelijkheid.pdfPDF
Bijlage 9 ketenaansprakelijkheid.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijzonder bestek Lichtaart.pdfPDF
Bijzonder bestek Lichtaart.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline