Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Ontwerp en uitvoering van een gebouw gelegen aan de chaussée de Wavre 188 en commercialisatie van de gesubsidieerde woningen die uit dit gebouw voortvloeien.

Open
Deadline
53 dagen resterend
26 oktober 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
2026-012
Waarde
€1,586,238
Locatie
BE100, Belgium
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

27 mei 2026

Deadline voor vragen

19 oktober 2026

Deadline voor inschrijving

26 oktober 2026

Budget
€1,586,238
Looptijd
4 maanden
Locatie
BE100
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Deze opdracht omvat de overdracht van de volle eigendom van het goed dat de bouw zal huisvesten, ten gunste van de aannemer of een lid van hun consortium, die zich, op eigen risico, ertoe verbindt de werken te ontwerpen en uit te voeren en de gesubsidieerde woningen die uit dit gebouw voortvloeien te commercialiseren, zoals bepaald door de geldende wettelijke bepalingen (maximumprijs voor de verkoop van woningen, voorwaarden voor toegang tot gesubsidieerde woningen).

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

6 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026-012_CSC_FRPDF
2026-012_CSC_FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026-012_CSC_NLPDF
2026-012_CSC_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026-012_FO_FRPDF
2026-012_FO_FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026-012_FO_NLPDF
2026-012_FO_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

plans_sit_droit_compressedPDF
plans_sit_droit_compressed.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline