Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Motorpakken, motorbeschermende kleding, motorschoeisel en motorhelmen voor de Ierse strijdkrachten

Open
Deadline
25 dagen resterend
25 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
A14.2-2026-001
Waarde
€1,200,000
Locatie
IE, Ireland
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

8 juli 2026

Deadline voor vragen

18 september 2026

Deadline voor inschrijving

25 september 2026

Budget
€1,200,000
Looptijd
72 maanden
Locatie
IE
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

The supply of Motorcycle Suits, Motorcycle Protective Clothing, Motorcycle Footwear and Motorcycle Helmets to the Irish Defence Forces

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

17 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8588851_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1B - DF-1306-W-JKT Undersuit Motorcycle Jacket V1 06.07.2026.pdfPDF
Appendix 1B - DF-1306-W-JKT Undersuit Motorcy...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1B - DF-1306-W-TRS Undersuit Motorcycle Trouser V1 06.07.2026.pdfPDF
Appendix 1B - DF-1306-W-TRS Undersuit Motorcy...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1B - DF-1556-W-JKT - Motorcycle Jacket (Black) V1 06.07.2026.pdfPDF
Appendix 1B - DF-1556-W-JKT - Motorcycle Jack...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1B - DF-1565-W-H-EOHDR Escort of Honour DR Helmet V2 24.07.2026.pdfPDF
Appendix 1B - DF-1565-W-H-EOHDR Escort of Hon...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1B - DF-1565-W-H-EOHO Escort of Honour (Officer) Helmet V2 24.07.2026.p...PDF
Appendix 1B - DF-1565-W-H-EOHO Escort of Hono...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1C - RBC (Self-Declaration).docxDOC
Appendix 1C - RBC (Self-Declaration).docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1E - Environmental Technical and Professional Ability (Self-Declaration...DOC
Appendix 1E - Environmental Technical and Pro...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1F - Independent Technical Assessment Document.docxDOC
Appendix 1F - Independent Technical Assessmen...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1G - Application for Unique Tender Identification Number.docxDOC
Appendix 1G - Application for Unique Tender I...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1H - Application to View Sealed Samples.docxDOC
Appendix 1H - Application to View Sealed Samp...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1J - Clarification Response Form.docxDOC
Appendix 1J - Clarification Response Form.doc...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 1K - Tender Response Document (TRD).docxDOC
Appendix 1K - Tender Response Document (TRD)....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Appendix 2 - Pricing Schedule 07JUL26.xlsxXLS
Appendix 2 - Pricing Schedule 07JUL26.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

DF-1565-W-H-EOHO Escort of Honour (Officer) Helmet V3 28.07.2026.pdfPDF
DF-1565-W-H-EOHO Escort of Honour (Officer) H...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Explainer on how to Upload Final Zip File.docxDOC
Explainer on how to Upload Final Zip File.doc...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

RFT Motorcycle - Irish Defence Forces 07 JUL 2026.pdfPDF
RFT Motorcycle - Irish Defence Forces 07 JUL ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline