Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Renovatie van de bestaande liftschacht, inclusief levering, installatie en ingebruikname van een nieuwe ziekenhuislift met een capaciteit van 1600 kg in Paviljoen I van het Specialistisch Ziekenhuis in Prabuty sp. z o.o.

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
27 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Bouw
Referentie
2026/BZP 00336038/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Pomorskie, Polen
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

10 juli 2026

Deadline voor vragen

20 juli 2026

Deadline voor inschrijving

27 juli 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Pomorskie
Type
Bouw
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€12,641,706
Gem. Inschrijvingen
0.1
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
86%
133,693 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

„Remont istniejącego szybu windowego wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem nowego dźwigu szpitalnego o udźwigu

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

12 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Notice PDFPDF
08dede68-a0a4-ea57-ebd1-6500012ab64a.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik 3b_ZP_9_26_do SWZ.Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z art. 7 ...DOC
Załącznik 3b_ZP_9_26_do SWZ.Oświadczenie o n... -- 45.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załacznik_nr_1_ZP_9_26_Formularz _Ofertowy.docDOC
Załacznik_nr_1_ZP_9_26_Formularz _Ofertowy.do... -- 94.5 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 2 ZP 9 26 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.DOCXDOC
Załącznik nr 2 ZP 9 26 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWI... -- 27.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 3a_ZP_9_26_ do SWZ.- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z ar...DOC
Załącznik nr 3a_ZP_9_26_ do SWZ.- Oświadczeni... -- 47.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zalacznik-nr-3 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-o-braku-podstaw-do-wykluczenia-i-o-sp...DOC
Zalacznik-nr-3 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-o-... -- 16.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zalacznik-nr-4 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-dot.przynaleznosci-lub-braku-przynale...DOC
Zalacznik-nr-4 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-do... -- 16.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zalacznik nr 5 do SWZ ZP 9 26 Zobowiązanie innego podmiotu do udostepnienia niez...DOC
Zalacznik nr 5 do SWZ ZP 9 26 Zobowiązanie in... -- 14.1 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zalacznik-nr-6 do SWZ ZP 9 26 Wykaz-osob.docxDOC
Zalacznik-nr-6 do SWZ ZP 9 26 Wykaz-osob.docx -- 15.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

załacznik nr 7 Projekt umowy.pdfPDF
załacznik nr 7 Projekt umowy.pdf -- 293.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ_ZP_9_26.pdfPDF
SWZ_ZP_9_26.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline