Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Call for Tender voor de levering van warme maaltijden onder het School Meals Scheme aan Ardfield National School en registratienummer 12147W

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
25 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
SM;12147W;0826
Waarde
€213,156
Locatie
IE053, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

4 augustus 2026

Deadline voor vragen

18 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

25 augustus 2026

Budget
€213,156
Looptijd
36 maanden
Locatie
IE053
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

The Board of Management ofArdfield National School and Roll Number 12147W is seeking proposals for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 122 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

3 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8784257_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

CFT Hot Meals Ardfield NS 12147W August 2026.docxDOC
CFT Hot Meals Ardfield NS 12147W August 2026....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

TRD Hot Meals Ardfield NS 12147W August 2026.docxDOC
TRD Hot Meals Ardfield NS 12147W August 2026....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline