Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

De aanbesteding "Cultureel Centrum in kadastraal gebied Malenice - Design&Build" maakt deel uit van het project "Culinaire Bruggen van Šumava en Beierse Woud"

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
18 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
N006/26/V00024055
Waarde
€29,995,069
Locatie
CZ031, Czechia
Gepubliceerd
25 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

30 juli 2026

Deadline voor vragen

11 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

18 augustus 2026

Budget
€29,995,069
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
CZ031
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Předmětem této veřejné zakázky je: 1. provedení projekčních a inženýrských činností spočívajících ve/v: 1.1 vypracování projektové dokumentace ve stupni pro provádění stavby, navazující na objednatelem poskytnutou dokumentaci pro povolení stavby (resp. pro povolení záměru), zpracovanou AGIN s.r.o., č.p. 88, 384 81 Bohumilice, IČ: 05502683; projektová dokumentace ve stupni pro provádění stavby bude zpracována v náležitostech dle platné a účinné legislativy, vztahující se svým obsahem k předmětu p

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

8 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Dokumentace ve stupni povolení stavbyDOC
Dokumentace ve stupni povolení stavby

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Kniha standardůDOC
Kniha standardů

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Šifrovací N006-26-V00024055 -Kulturní centrum k.ú. Malenice - Design&B.cerDOC
Šifrovací N006-26-V00024055 -Kulturní centrum...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Výzva k podání nabídkyDOC
Výzva k podání nabídky

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vzor plánu nakládání s odpadyDOC
Vzor plánu nakládání s odpady

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vzor udržitelného využívání a ochrany vodních zdrojůDOC
Vzor udržitelného využívání a ochrany vodních...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zadávací dokumentaceDOC
Zadávací dokumentace

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Zvláštní přílohy zadávací dokumentaceDOC
Zvláštní přílohy zadávací dokumentace

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline