Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Regionaal Politiedirectoraat Moravisch-Silezische Regio – Frýdek-Místek, Frýdlantská čp. 2402 – Modernisering van gebouw nr. 13 voor faciliteiten voor dronepiloten

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
24 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
N006/26/V00025789
Waarde
€4,875,594
Locatie
CZ080, Czechia
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

13 augustus 2026

Deadline voor vragen

17 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

24 augustus 2026

Budget
€4,875,594
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
CZ080
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Předmětem zakázky je kompletní rekonstrukce vytipovaných prostor v objektu č. 13 Automobilní monoblok v areálu KŘP Msk ve Frýdku-Místku pro vybudování zázemí Letecké služby (dronaři).

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

8 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Kuchyňská linka.pdfPDF
Kuchyňská linka.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 1 - DPS + rozpočet.zipZIP
Příloha č. 1 - DPS + rozpočet.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 2 - Návrh SoD.docDOC
Příloha č. 2 - Návrh SoD.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Příloha č. 3 - čestné prohlášení.docDOC
Příloha č. 3 - čestné prohlášení.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1.pdfPDF
Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vysvětlení zadávací dokumentace č. 2.pdfPDF
Vysvětlení zadávací dokumentace č. 2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Vysvětlení zadávací dokumentace č. 3.pdfPDF
Vysvětlení zadávací dokumentace č. 3.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Výzva k podání nabídek.pdfPDF
Výzva k podání nabídek.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline