Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Zorgbedrijf Sint-Truiden: Herbestemming site 't Meiland - Fase 1: Nieuwbouw lokaal dienstencentrum, kinderdagverblijf en meergeneratiewoningen

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
28 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
S1173/Algemene Aanneming
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE224, Belgium
Gepubliceerd
26 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

20 augustus 2026

Deadline voor vragen

21 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

28 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
4 maanden
Locatie
BE224
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Zorgbedrijf Sint-Truiden: Herbestemming site 't Meiland - Fase 1: Nieuwbouw lokaal dienstencentrum, kinderdagverblijf en meergeneratiewoningen - Opdracht 1: Algemene Aanneming

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

15 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20260626_addendum stabiliteit.zipZIP
20260626_addendum stabiliteit.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20260629_IFC.zipZIP
20260629_IFC.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20260630 AB nr 1.pdfPDF
20260630 AB nr 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20260630 TWB nr 1.pdfPDF
20260630 TWB nr 1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20260813 TWB_2 en bijk documenten.zipZIP
20260813 TWB_2 en bijk documenten.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20260818 IFC.zipZIP
20260818 IFC.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20260818 TWB.pdfPDF
20260818 TWB.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

AB dossier.zipZIP
AB dossier.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ARC3.07 doorsnede B en C_rev A.pdfPDF
ARC3.07 doorsnede B en C_rev A.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

D1842_260619_AB_arc_ms_gedetailleerde meetstaat.xlsxXLS
D1842_260619_AB_arc_ms_gedetailleerde meetsta...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

D1842_KDV_GM Wall (lichte wanden).pdfPDF
D1842_KDV_GM Wall (lichte wanden).pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

D1842_LDC_GM Wall (lichte wanden).pdfPDF
D1842_LDC_GM Wall (lichte wanden).pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

D1842_MGW_GM Wall (lichte wanden).pdfPDF
D1842_MGW_GM Wall (lichte wanden).pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

D1842_plannen- en documentenlijst.xlsx.pdfPDF
D1842_plannen- en documentenlijst.xlsx.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline