Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Aanleg publieke ruimte voor het project 'Leyselewijk - St-Godelievewijk' te Sint-Michiels, Brugge

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
25 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
WI B347536D
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE251, Belgium
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

23 juni 2026

Deadline voor vragen

18 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

25 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
6 maanden
Locatie
BE251
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Aanleg publieke ruimte voor het project 'Leyselewijk - St-Godelievewijk' te Sint-Michiels, Brugge

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

32 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

1880265.60 TV Brugge.pdfPDF
1880265.60 TV Brugge.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 10 detail buis in riettegel 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 10 detail buis in rietteg...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 11 detail kastanjehouten afsluiting 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 11 detail kastanjehouten ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 12 betalende partijen 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 12 betalende partijen 260...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 1 bestaande toestand 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 1 bestaande toestand 2606...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 2 bestaande toestand met nutsleidingen 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 2 bestaande toestand met ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 3 ontworpen toestand met nutsleidingen 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 3 ontworpen toestand met ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 4 riolering 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 4 riolering 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 5 wegenis 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 5 wegenis 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 6 groen 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 6 groen 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 7 typedwarsprofielen 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 7 typedwarsprofielen 2606...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 8 lengteprofielen 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 8 lengteprofielen 260612....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - 9 detail K1 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - 9 detail K1 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - overzichtsplan 260612.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - overzichtsplan 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 4 GRONDPLAN - rooilijnplan 251127.pdfPDF
20045 4 GRONDPLAN - rooilijnplan 251127.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 Beschrijvende opmeting 260612.pdfPDF
20045 Beschrijvende opmeting 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 bestek aanbesteding 260612.docxDOC
20045 bestek aanbesteding 260612.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 grondbalans 260612.pdfPDF
20045 grondbalans 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 Nota GTO en bemaling 251208, incl bijlages.pdfPDF
20045 Nota GTO en bemaling 251208, incl bijla...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 Nota GTO en bemaling 251208.pdfPDF
20045 Nota GTO en bemaling 251208.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 offerteformulier.docDOC
20045 offerteformulier.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 Samenvattende opmeting 260612.xlsXLS
20045 Samenvattende opmeting 260612.xls

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 sloopopvolgingsplan infrastructuur V2.pdfPDF
20045 sloopopvolgingsplan infrastructuur V2.p...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

20045 tabel grondverzet 260612.pdfPDF
20045 tabel grondverzet 260612.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2020-01249 Infiltratieverslag VMSW te Brugge.pdfPDF
2020-01249 Infiltratieverslag VMSW te Brugge....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2023-0695 Brugge Leyselewijk Sint-Godelievewijk_AN_PvM.pdfPDF
2023-0695 Brugge Leyselewijk Sint-Godelievewi...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2023-0695 Brugge Leyselewijk Sint-Godelievewijk_AN_VvR.pdfPDF
2023-0695 Brugge Leyselewijk Sint-Godelievewi...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Conformverklaring TRA-DZCZ-241536 - CSOP - v1.pdfPDF
Conformverklaring TRA-DZCZ-241536 - CSOP - v1...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Conformverklaring_Werf_v1.0.pdfPDF
Conformverklaring_Werf_v1.0.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ElliTrack - Meetpunt 'Geosonda Belgie' - 'PB 1 - brugge 01249'_20200916.pdfPDF
ElliTrack - Meetpunt 'Geosonda Belgie' - 'PB ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

VC902_21 VMSW Leyselewijk St-Michiels omgevingswerken VGP.pdfPDF
VC902_21 VMSW Leyselewijk St-Michiels omgevin...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline