Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Levering van schoolmaaltijdservices (met concessie) aan Athlone Community College (ACC) voor het Longford and Westmeath Education and Training Board (LWETB).

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
31 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
8551877
Waarde
€8,000,000
Locatie
IE, Ireland
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

3 juli 2026

Deadline voor vragen

24 juli 2026

Deadline voor inschrijving

31 juli 2026

Budget
€8,000,000
Looptijd
48 maanden
Locatie
IE
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

The provision of School Meals Services (with concession) to Athlone Community College (ACC) for Longford and Westmeath Education and Training Board (LWETB). Athlone Community College, Retreat Road, Athlone, N37 Y985 Proposals are now being sought from competent Food Caterers for the supply and distribution of school meals through a concession catering service. It is intended to award a contract to a single service provider. A designated canteen area is already in place. There are kitchen facilit

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

6 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

1. LWETB CFT ACC Final.pdfPDF
1. LWETB CFT ACC Final.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2. LWETB TRD ACC Final.docxDOC
2. LWETB TRD ACC Final.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

3. ACC Pricing Document Final.xlsxXLS
3. ACC Pricing Document Final.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

4. TUPE_information Spreadsheet.xlsxXLS
4. TUPE_information Spreadsheet.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5. LWETB Guidance notes on submitting tender documents.pdfPDF
5. LWETB Guidance notes on submitting tender ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Contract Notice PDFPDF
8551877_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline