Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

FRASNES-LEZ-BUISSENAL IESPES - Versterking van de welfselvloer en scheidingswanden in de keuken

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
28 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
DRI Hainaut - CF FRASNES-LEZ-BUISSENAL IESPES AF26348540-11
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE32A, Belgium
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

10 juni 2026

Deadline voor vragen

21 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

28 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
12 maanden
Locatie
BE32A
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Meer specifiek bestaat het werk uit de renovatie en aanpassing van de keukenruimte, waaronder: - Versterking van de welfselvloer. Een deel van de bestaande vloer, die als te vervallen wordt beschouwd, zal worden gesloopt en opnieuw worden opgebouwd. Het behouden deel zal ter plaatse worden versterkt en gerepareerd. - Aanleg van nieuwe ventilatieopeningen in Engelse stijl om natuurlijke ventilatie van de kruipruimtes te garanderen, evenals bescherming van de behouden installaties.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

15 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

50140-2026-48540-11CTPO CSC complet.pdfPDF
50140-2026-48540-11CTPO CSC complet.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

AD5_métré détaillé A COMPLETER.xlsxXLS
AD5_métré détaillé A COMPLETER.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Formulaire de validation du CSCH.pdfPDF
Formulaire de validation du CSCH.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P01_50140_05203_VP_elevation_cuisine.pdfPDF
P01_50140_05203_VP_elevation_cuisine.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P02_50140_implantation.pdfPDF
P02_50140_implantation.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P03_ Vue en plan - A3 STABILITE.pdfPDF
P03_ Vue en plan - A3 STABILITE.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P04_Détail cours anglaises - A4 STAB.pdfPDF
P04_Détail cours anglaises - A4 STAB.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P05_ RDC- chauffage ventilation projeté.pdfPDF
P05_ RDC- chauffage ventilation projeté.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P06_RDC- sanitaires projeté.pdfPDF
P06_RDC- sanitaires projeté.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P07_RDC - électricité projeté.pdfPDF
P07_RDC - électricité projeté.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P08_vide ventilé - toutes techniques projeté.pdfPDF
P08_vide ventilé - toutes techniques projeté....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P09_ vide ventilé - toutes techniques existant.pdfPDF
P09_ vide ventilé - toutes techniques existan...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

P10_ RDC - toutes techniques existant.pdfPDF
P10_ RDC - toutes techniques existant.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

plot.logDOC
plot.log

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline