Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Nieuwe slijtlaag en omzetting naar tweerichtingsverkeer van de rue Maghin in 4000 LIÈGE

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
27 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
GEP/2026-501/T
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE332, Belgium
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

3 augustus 2026

Deadline voor vragen

20 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

27 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
1 maanden
Locatie
BE332
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Le présent projet est un marché de travaux relatif à l’entretien de voirie de la rue Maghin à 4000 Liège. Il comprend l’exécution des travaux de raclage pose du revêtement hydrocarboné de la chaussée, la mise à niveau de trapillons et de taquets, le marquage et l’adaptation de la signalisation ainsi que la mise en place d'un ESHP.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

9 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026 501 Annexes MAO.pdfPDF
2026 501 Annexes MAO.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026 501 - CSC SIGNÉ.PDFPDF
2026 501 - CSC SIGNÉ.PDF

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026 501 CSS_Organisation et sécurité.pdfPDF
2026 501 CSS_Organisation et sécurité.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026 501 CSS_PGSS.pdfPDF
2026 501 CSS_PGSS.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026 501 Métré récapitulatif.pdfPDF
2026 501 Métré récapitulatif.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026 501 Métré récapitulatif.XLSXLS
2026 501 Métré récapitulatif.XLS

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026 501 Plan AD1 de 1_ projet.pdfPDF
2026 501 Plan AD1 de 1_ projet.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bon d'évacuation des déchets - Modèle.pdfPDF
Bon d'évacuation des déchets - Modèle.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline