Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Besluit van het Provinciaal Directoraat van de Algemene Schatkist van de Sociale Zekerheid van Cádiz, houdende aankondiging van de vierde openbare opwaartse veiling, via openbare procedure, voor de verkoop van de ruimte gelegen in het Aurora Gebouw, carretera Málaga, nr. 3, in Algeciras (Cádiz).

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
21 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
11/0036-4
Waarde
€203,306
Locatie
ES612, Spain
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

21 juli 2026

Deadline voor vragen

14 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

21 augustus 2026

Startdatum contract

21 augustus 2026

Budget
€203,306
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
ES612
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Resolución de la Dirección Provincial de la Tesorería General de la Seguridad Social de Cádiz por la que se anuncia cuarta subasta pública al alza, mediante procedimiento abierto, para la enajenación del local situado en el Edificio Aurora, carretera Málaga, nº 3, de Algeciras (Cádiz).

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

3 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Pliego administrativo (PCAP): PLIEGO 110036.pdfPDF
PLIEGO 110036.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Pliego tecnico (PPT): PLIEGO 110036.pdfPDF
PLIEGO 110036.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Detalle de la licitacionDOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline