Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Dostawa lekkiego oleju opałowego w sezonie grzewczym 2025/2026

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
9 januari 2026
Contractdetails
Categorie
Leveringen
Referentie
2025/BZP 00628205/01
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Mazowiecki regionalny, Polen
Gepubliceerd
24 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Deadline voor vragen

2 januari 2026

Deadline voor inschrijving

9 januari 2026

WinstkansPRO
🔒
Upgrade naar Professional
Bekijk je geschatte winstkans op basis van historische gegevens.
Upgrade naar Professional →
Buyer IntelligencePRO
🔒
Ontgrendel Buyer Intelligence
Bekijk uitgavenpatronen, voorkeursprocedures en meer.
Upgrade naar Professional →
SectorinzichtenPRO
🔒
Ontgrendel Sectorinzichten
Bekijk gemiddelde winnende prijzen, concurrentieniveaus en markttrends.
Upgrade naar Professional →
Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Mazowiecki regionalny
Type
Leveringen
Marktbenchmark
Gem. Winnende Prijs
€1,487,473
Gem. Inschrijvingen
0.9
Concurrentie
Laag
MKB-winnaars
87%
16,277 geanalyseerde aanbestedingen

Originele aanbestedingsbeschrijving

Dostawa lekkiego oleju opałowego w sezonie grzewczym 2025/2026

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

11 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty pdf.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Odpowiedź na pytanie do SWZ_olej_07012026_sig.pdfPDF
Odpowiedź na pytanie do SWZ_olej_07012026_sig...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SWZ_olej_271.36.2025.SG_sig.pdfPDF
SWZ_olej_271.36.2025.SG_sig.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 1 Formularz oferty poprawiony.docDOC
Załącznik nr 1 Formularz oferty poprawiony.do...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 2 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków ud...DOC
Załącznik nr 2 Oświadczenie o niepodleganiu w...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 3 Wykaz wykonanych zamówień.docxDOC
Załącznik nr 3 Wykaz wykonanych zamówień.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 4 Wzór umowy.docDOC
Załącznik nr 4 Wzór umowy.doc

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 5 Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.docDOC
Załącznik nr 5 Oświadczenie dotyczące grupy k...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Załącznik nr 6 Oświadczenie o aktualności informacji.docDOC
Załącznik nr 6 Oświadczenie o aktualności inf...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

zmiana terminu_olej_07012026_sig.pdfPDF
zmiana terminu_olej_07012026_sig.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline