Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Totstandkoming van vijf (5) raamovereenkomsten met één leverancier voor de levering van professionele diensten voor kapitaal- en andere werkzaamheden in het St Vincent's University Hospital (SVUH)

Open
Deadline
22 dagen resterend
25 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
SVUH-26015
Waarde
€10,000,000
Locatie
IE, Ireland
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

6 augustus 2026

Deadline voor vragen

18 september 2026

Deadline voor inschrijving

25 september 2026

Budget
€10,000,000
Looptijd
48 maanden
Locatie
IE
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Notes and instructions: Please upload your submission as a single compressed (.zip) file using standard tools such as "WinZip" or equivalent. Please specify in your overarching folder filename if you have used other tools, such as 7zip or equivalent. Please allow ample time in advance of the expiry of the deadline for submissions, for you to submit and upload your offer. Please avail of the guidance videos and material available in the "Help" section of eTenders.gov.ie. The deadline for submissi

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

8 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8771705_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SVUH-260015 Appendix 10 - SVUH Standard Terms and Conditions for SOWs.pdfPDF
SVUH-260015 Appendix 10 - SVUH Standard Terms...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SVUH-26015 Appendix 5 - Model Framework Agreement and Statement of Works (SOW).d...DOC
SVUH-26015 Appendix 5 - Model Framework Agree...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SVUH-26015 Appendix 6 - COE1_v2.j_Consultancy_Technical_30-09-2024.docxDOC
SVUH-26015 Appendix 6 - COE1_v2.j_Consultancy...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SVUH-26015 Appendix 8 - Tenderer's Response Document.docxDOC
SVUH-26015 Appendix 8 - Tenderer's Response D...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SVUH-26015 Appendix 9 - European Single Procurement Document.pdfPDF
SVUH-26015 Appendix 9 - European Single Procu...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SVUH-26015_Clarification Schedule_ v1.0.pdfPDF
SVUH-26015_Clarification Schedule_ v1.0.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SVUH-26015 Framework Agreements for Professional Services for Minor Works at SVU...DOC
SVUH-26015 Framework Agreements for Professio...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline