Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

DLR Co Co - Single Party Raamovereenkomst voor onderhoud en nieuwbouw van openbare verlichting en laadinfrastructuur voor elektrische voertuigen voor Dun Laoghaire Rathdown County Council

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
20 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
DLR/2026/90
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
IE061, Ireland
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

10 juni 2026

Deadline voor vragen

13 juli 2026

Deadline voor inschrijving

20 juli 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
48 maanden
Locatie
IE061
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

This tender will lead to the contract for the maintenance of the public lighting assets and council owned and maintained EV charging units for Dun Laoghaire Rathdown County Council.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

2 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8350954_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Stage 1 documents.zipZIP
Stage 1 documents.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline