Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Call for Tender voor de levering van warme maaltijden onder het Schoolmaaltijdenregeling aan Barna National School, 16439J

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
11 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
SM;16439J;0726
Waarde
€57,658
Locatie
IE051, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

21 juli 2026

Deadline voor vragen

4 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

11 augustus 2026

Budget
€57,658
Looptijd
36 maanden
Locatie
IE051
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

The Board of Management of Barna National School, 16439J is seeking proposals for the provision of hot meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 33 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

3 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8687141_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

CFT Barna NS Hot Meals 16439J.docxDOC
CFT Barna NS Hot Meals 16439J.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

TRD Barna NS Hot Meals 16439J .docxDOC
TRD Barna NS Hot Meals 16439J .docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline