Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Bouw van een uitbreiding van de bestaande kinderopvangdienst - een eenlaagse constructie van 208 vierkante meter ten zuiden van het bestaande kinderopvangcentrum

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
28 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
8621674
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
IE0, Ireland
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

14 juli 2026

Deadline voor vragen

21 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

28 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
10 maanden
Locatie
IE0
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

The extension is to be a 208 square meter single storey build to the south of existing childcare centre compromising two classrooms and associated service spaces including adjoining sleep rooms, changing rooms, a plant room and a therapy room including all necessary external works as detailed in the Volume A Works Requirements

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

11 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

01103562 final grant.pdfPDF
01103562 final grant.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

24276-REN-XX-ZZ-RA-ME-0001 - Design Risk Assessment.pdfPDF
24276-REN-XX-ZZ-RA-ME-0001 - Design Risk Asse...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

24691-CORA-Cherry Orchard-DRA.pdfPDF
24691-CORA-Cherry Orchard-DRA.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Contract Notice PDFPDF
8621674_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

DAC_Cherry_Orchard_Community_Childcare_centre_extension.pdfPDF
DAC_Cherry_Orchard_Community_Childcare_centre...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

DIV22300 Build near - Confirmation of Feasibility (COF) - EDIT 30012025.pdfPDF
DIV22300 Build near - Confirmation of Feasibi...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Electrical Drawings (3).zipZIP
Electrical Drawings (3).zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

HA035_250112_DRA.pdfPDF
HA035_250112_DRA.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Instruction to Tenderers.pdfPDF
Instruction to Tenderers.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

MUL1298_Riley_Cherry Orchard.pdfPDF
MUL1298_Riley_Cherry Orchard.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

SN3014672 FSC2400727DC-GRANT-WITH-CONDITIONS.pdfPDF
SN3014672 FSC2400727DC-GRANT-WITH-CONDITIONS....

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline