Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Fietssnelweg N4/N904 – Rotonde Didi N4 (km 46,1) tot Infrabelbrug van de N904 (km 5,7)

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
20 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
SOF-MI-O8.08.01-25-6840
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE352, Belgium
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

1 juli 2026

Deadline voor vragen

13 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

20 augustus 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
6 maanden
Locatie
BE352
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Le présent marché de travaux est un marché conjoint au sens de l’article 48 de la loi du 17 juin 2016 relative aux marchés publics et porte sur le réseau structurant et non structurant de la Province de Namur. Son objectif est l’aménagement d’un tronçon de cyclostrade entre Namur et Gembloux : un aménagement cyclable le long de la N4 et de la N904, avec des travaux concernant l’ensemble de la voirie incluant l’aménagement de certains carrefours. --- Les travaux concerneront en partie la N4 sur

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

20 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

16034_Rapport d'essai.pdfPDF
16034_Rapport d'essai.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

16557_Rapport d'essai.pdfPDF
16557_Rapport d'essai.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

18327_Rapport d'essai.pdfPDF
18327_Rapport d'essai.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

1. Annexe 1 Dispositifs de formation éligibles à la clause sociale.pdfPDF
1. Annexe 1 Dispositifs de formation éligible...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

25-6840 annexes D et FR.pdfPDF
25-6840 annexes D et FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

25-6840 CSC signé.pdfPDF
25-6840 CSC signé.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

25-6840 cyclostrade_n4_n904.XLSXLS
25-6840 cyclostrade_n4_n904.XLS

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

25-6840 métré récapitulatif.pdfPDF
25-6840 métré récapitulatif.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

25-6840 PSS.pdfPDF
25-6840 PSS.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2. Annexe 2 Clause sociale flexible role_facilitateur CS flexible.pdfPDF
2. Annexe 2 Clause sociale flexible role_faci...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

3. Annexe 3 Déclaration honneur.pdfPDF
3. Annexe 3 Déclaration honneur.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

4. Annexe 4 attestation d’existence d’un contrat de formation éligible à la CS.p...PDF
4. Annexe 4 attestation d’existence d’un cont...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

5. Entreprises Liste présences stagiaires sur chantier.docxDOC
5. Entreprises Liste présences stagiaires sur...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Annexes - Plans de soumission.zipZIP
Annexes - Plans de soumission.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bon d'évacuation.pdfPDF
Bon d'évacuation.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Comment soumettre une offre.pdfPDF
Comment soumettre une offre.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

PV powalco n°2.pdfPDF
PV powalco n°2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Réunion powalco n°1.pdfPDF
Réunion powalco n°1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

VOIES DE RECOURS.pdfPDF
VOIES DE RECOURS.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline