Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Inhuur van specialisten op het gebied van energie, duurzaamheid en innovatie voor Rijksdienst voor Ondernemend Nederland

Open
Deadline
61 dagen resterend
2 november 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
602179
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
Netherlands
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

17 juli 2026

Deadline voor vragen

26 oktober 2026

Deadline voor inschrijving

2 november 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
Netherlands
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Het sluiten van maximaal 5 raamovereenkomsten per perceel (2 percelen in totaal) voor flexibel inhuren van specialisten met kennis op het vlak van: • Energiebesparing; • CO2-reductie; • Verlaging milieudruk/circulaire economie; • Duurzame energieopwekking en –toepassing; • Technologische innovatie; • Duurzaamheid algemeen.
EU-gefinancierd

Risicoanalyse uitvoeren

Identificeer potentiële risico's, inconsistenties en rode vlaggen in alle aanbestedingsdocumenten. Ontvang een gedetailleerd risicorapport met ernstniveaus en aanbevelingen voor mitigatie.

Inloggen

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • EU funding compliance required

Documenten

24 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

TN602179 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN602179 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 247.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Aanbestedingsdocument - EA inhuur EDI - 202603181DOC
Aanbestedingsdocument - EA inhuur EDI - 20260... -- 754.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 10a Fictieve Nadere offerteaanvraag 'Medior adviseur WBSO' Perceel 2DOC
Bijlage 10a Fictieve Nadere offerteaanvraag '... -- 604.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 10b Fictieve Nadere offerteaanvraag 'Medior adviseur energieaudits' Perc...DOC
Bijlage 10b Fictieve Nadere offerteaanvraag '... -- 398.7 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 11 EvaluatieformulierDOC
Bijlage 11 Evaluatieformulier -- 12.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 12 Verklaring integriteit EDI RVODOC
Bijlage 12 Verklaring integriteit EDI RVO -- 125.9 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 13 Gedragsregeling voor de digitale werkomgevingDOC
Bijlage 13 Gedragsregeling voor de digitale w... -- 355.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 14 CAO Rijk 2026 per 1 juli 2026DOC
Bijlage 14 CAO Rijk 2026 per 1 juli 2026 -- 2.3 MB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 1a Prijzen tarieven Perceel 1DOC
Bijlage 1a Prijzen tarieven Perceel 1 -- 18.3 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 1b Prijzen tarieven Perceel 2DOC
Bijlage 1b Prijzen tarieven Perceel 2 -- 18.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 2aa Concept format Nadere overeenkomst EDIDOC
Bijlage 2aa Concept format Nadere overeenkoms... -- 139.1 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 2a Concept RaamovereenkomstDOC
Bijlage 2a Concept Raamovereenkomst -- 219.6 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 2b Concept VerwerkersovereenkomstDOC
Bijlage 2b Concept Verwerkersovereenkomst -- 199.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 3 ARVODI-2025DOC
Bijlage 3 ARVODI-2025 -- 173.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 4 KlantenprocedureDOC
Bijlage 4 Klantenprocedure -- 81.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 5a Referentieverklaring Perceel 1DOC
Bijlage 5a Referentieverklaring Perceel 1 -- 55.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 5b Referentieverklaring Perceel 2DOC
Bijlage 5b Referentieverklaring Perceel 2 -- 55.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 6 Gedragscode Integriteit RijkDOC
Bijlage 6 Gedragscode Integriteit Rijk -- 555.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 7 Verklaring ingevolge EU Verordening 2022 567 van 8 april 2022DOC
Bijlage 7 Verklaring ingevolge EU Verordening... -- 68.9 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 8a Functieprofielen Perceel 1DOC
Bijlage 8a Functieprofielen Perceel 1 -- 104.6 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 8b Functieprofielen Perceel 2DOC
Bijlage 8b Functieprofielen Perceel 2 -- 99.4 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 9a Fictieve Nadere offerteaanvraag 'Senior adviseur ruimtelijke ordening...DOC
Bijlage 9a Fictieve Nadere offerteaanvraag 'S... -- 831.0 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bijlage 9b Fictieve Nadere offerteaanvraag 'Senior specialist energie-infrastruc...DOC
Bijlage 9b Fictieve Nadere offerteaanvraag 'S... -- 624.9 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

uea_602179_20260716134825DOC
uea_602179_20260716134825 -- 576.2 KB

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline