Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Toekenning van een openbare dienstverleningsopdracht voor de technische inventarisatie en documentatie van de elektrische installatie conform RGIE in CFA Kelmis

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
29 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
29.08.01 FM-2026 - Stromkonformität
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE336, Belgium
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

2 juli 2026

Deadline voor vragen

22 juli 2026

Deadline voor inschrijving

29 juli 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
Niet gespecificeerd
Locatie
BE336
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Die bestehende elektrische Anlage des Gebäudes wurde über mehrere Jahre erweitert, angepasst und teilweise verändert. Eine vollständige und aktuelle technische Dokumentation liegt nicht vor. Vorhandene Unterlagen können unvollständig, veraltet oder vom tatsächlichen Anlagenzustand abweichend sein. Gegenstand dieser Beauftragung ist die zerstörungsfreie technische Bestandsaufnahme, Bewertung und Dokumentation der vorhandenen elektrischen Anlage.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

2 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

29_FM2026_Stromkonformität CFA_Lastenheft.pdfPDF
29_FM2026_Stromkonformität CFA_Lastenheft.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline