Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Raamovereenkomst via een openbare procedure voor de levering van flexibele afvoerslangen, inclusief halve koppelingen, met diameters van 8” (203,2 mm) en 10” (254 mm) voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken

Open
Deadline
12 dagen resterend
15 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
MAP2026-512-24
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE332, Belgium
Gepubliceerd
26 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

7 augustus 2026

Deadline voor vragen

8 september 2026

Deadline voor inschrijving

15 september 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
6 maanden
Locatie
BE332
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Les tuyaux de refoulement souples sont destinés aux unités opérationnelles de la Protection civile. Les tuyaux de refoulement sont aplatissables, étanches et munis à leurs deux extrémités de demi-raccords symétriques pour pouvoir les connecter entre eux, à des pompes, des pièces de divisions et des moniteurs (canons). De plus, ils sont utilisés et stockés dans un conteneur. Ce conteneur dispose d’un système automatique d’enroulement et de déroulement permettant de déployer ces tuyaux. Ces tuyaux

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

12 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Annexe_A2_Prix_Bijlage_A2_Prijzen.xlsxXLS
Annexe_A2_Prix_Bijlage_A2_Prijzen.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Bestek_OP_512.pdfPDF
Bestek_OP_512.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

CSC_PO_512.pdfPDF
CSC_PO_512.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

DocA_Slangen_2026_06_01.docxDOC
DocA_Slangen_2026_06_01.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

DocA_Tuyaux_2026_05_12.docxDOC
DocA_Tuyaux_2026_05_12.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

DocB_ Slangen_200 mm_2026_05_12.docxDOC
DocB_ Slangen_200 mm_2026_05_12.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

DocB_Tuyaux_200_mm_2026_06_26.docxDOC
DocB_Tuyaux_200_mm_2026_06_26.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-c52f1ce2-cbbd-478a-a7d6-a3221a4a...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-c52f1ce2-cbbd-478a-a7d6-a3221a4a...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ESPD_request_fr.pdfPDF
ESPD_request_fr.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

ESPD_request_nl.pdfPDF
ESPD_request_nl.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline