Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

UCL SA 2025.53 - Raamovereenkomst betreffende printdiensten voor de faculteiten van UCLouvain in Louvain-la-Neuve

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
21 augustus 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
UCL SA 2025.53
Waarde
€600,000
Locatie
BE310, Belgium
Gepubliceerd
24 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

5 augustus 2026

Deadline voor vragen

14 augustus 2026

Deadline voor inschrijving

21 augustus 2026

Budget
€600,000
Looptijd
4 maanden
Locatie
BE310
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

ACCORD-CADRE RELATIF A DES SERVICES D’IMPRESSION POUR LES FACULTES DE L’UCLOUVAIN A LOUVAIN-LA-NEUVE

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

13 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 1 - Vade mecum pour créer un DUME.docxDOC
UCL SA 2025.53 - Annexe 1 - Vade mecum pour c...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 2 - Attestation engagement d'une entité dans le cadre de...DOC
UCL SA 2025.53 - Annexe 2 - Attestation engag...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 3 - Formulaire d'offre.docxDOC
UCL SA 2025.53 - Annexe 3 - Formulaire d'offr...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 4 - Inventaire.xlsxXLS
UCL SA 2025.53 - Annexe 4 - Inventaire.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 5 - Tableau de présentation des références.docxDOC
UCL SA 2025.53 - Annexe 5 - Tableau de présen...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 6 - Tableau de présentation des CA.docxDOC
UCL SA 2025.53 - Annexe 6 - Tableau de présen...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 7 - DNSH.docxDOC
UCL SA 2025.53 - Annexe 7 - DNSH.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 8 - Contrat RGPD.docxDOC
UCL SA 2025.53 - Annexe 8 - Contrat RGPD.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Annexe 9a - DUME.pdfPDF
UCL SA 2025.53 - Annexe 9a - DUME.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Avis rectificatif n°1.pdfPDF
UCL SA 2025.53 - Avis rectificatif n°1.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - Avis rectificatif n°2.pdfPDF
UCL SA 2025.53 - Avis rectificatif n°2.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

UCL SA 2025.53 - CSC.pdfPDF
UCL SA 2025.53 - CSC.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline