Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Levering van diensten voor de voorbereiding van een geïntegreerd bronbeschermingsplan voor Gowlan Group Water Co-operative Society Limited (Gowlan GWS)

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
28 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
8541160
Waarde
€22,500
Locatie
IE041, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

30 juni 2026

Deadline voor vragen

21 juli 2026

Deadline voor inschrijving

28 juli 2026

Budget
€22,500
Looptijd
12 maanden
Locatie
IE041
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

The contracting authority (Gowlan GWS) wishes to appoint a suitably qualified professional/service provider to develop an Integrated Source Protection Plan (ISPP) for their drinking water catchment.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

6 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8541160_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Blank_GWS_ISPP_Contract_for_Services.docxDOC
Blank_GWS_ISPP_Contract_for_Services.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Gowlan_GWS.pdfPDF
Gowlan_GWS.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Gowlan_RFQ - ISPP_Surface Water_Protect.docxDOC
Gowlan_RFQ - ISPP_Surface Water_Protect.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Guidance on Content and Format of ISPP Reports 2025.pdfPDF
Guidance on Content and Format of ISPP Report...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

QRD-ISPP_SW_Protect_Gowlan.docxDOC
QRD-ISPP_SW_Protect_Gowlan.docx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline