Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Meath Co Co - MH-RREG-26-05 - Architectuur - Led Consultancy Services - Planningondersteuning, vroege aannemerbetrokkenheid/aanbestedingsondersteuning voor MCC-uitbreiding

Open
Deadline
16 dagen resterend
16 september 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
8859156
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
IE062, Ireland
Gepubliceerd
24 augustus 2026
Organisatie
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

18 augustus 2026

Deadline voor vragen

9 september 2026

Deadline voor inschrijving

16 september 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
42 maanden
Locatie
IE062
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Meath County Council (MCC) is undertaking a competitive tender process to appoint an integrated consultancy team to support the development and delivery of a two-storey office extension to Buvinda House, Navan. The Consultant will fulfil two distinct roles over the life of the project: (1) Lead Designer/Design Coordinator and Project Supervisor for the Design Process (PSDP) for the early stages up to and including the tender and appointment of the Design and Build (D and B) Contractor; and (2) f

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

2 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
8859156_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline