Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

EI/2025/03 Monitor of Resident Attitudes to Tourism in Ireland

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
3 november 2025
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
EI/2025/03
Waarde
€550,000
Locatie
IE, Ireland
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

6 oktober 2025

Deadline voor vragen

27 oktober 2025

Deadline voor inschrijving

3 november 2025

Budget
€550,000
Looptijd
60 maanden
Locatie
IE
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Fáilte Ireland is seeking proposals from suitably qualified suppliers/vendors to continue to monitor public sentiment towards both domestic and international tourism. Therefore, Fáilte Ireland wishes to commission annual quantitative research to measure and benchmark resident attitudes towards tourism, amongst a nationally representative sample of the Irish population.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

1 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Contract Notice PDFPDF
6694280_contract_notice.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline