Hulp van een aanbestedingsexpert nodig? Bekijk onze dienst voor aanbestedingsvoorbereiding
Aanbestedingen

Renovatie van het gebouw rue Fernand Bernier 33 te 1060 Sint-Gillis

Gesloten

Deadline voor indiening verstreken

De deadline voor het indienen van deze aanbesteding is verstreken en er worden geen aanvragen meer geaccepteerd. De onderstaande informatie wordt ter referentie bewaard.

Bekijk actieve aanbestedingen
Deadline
Verlopen
13 juli 2026
Contractdetails
Categorie
Overig
Referentie
2026_EXTRA_20_CQD
Waarde
Niet bekendgemaakt
Locatie
BE100, Belgium
Gepubliceerd
25 augustus 2026
CPV-code
Projecttijdlijn

Aanbesteding gepubliceerd

5 juni 2026

Deadline voor vragen

6 juli 2026

Deadline voor inschrijving

13 juli 2026

Budget
Niet bekendgemaakt
Looptijd
6 maanden
Locatie
BE100
Type
Overig

Originele aanbestedingsbeschrijving

Publieke werkenovereenkomst betreffende de renovatie en transformatie van een eengezinswoning tot een rijwoningen met twee wooneenheden.

Risicoanalyse

Risicoanalyse is nog niet beschikbaar voor aanbestedingen uit dit land. Momenteel ondersteund: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Frankrijk, VK, Denemarken, Nederland, Noorwegen en Finland.

Winststrategie

Ontvang een AI-gestuurde winnende strategie, afgestemd op deze aanbesteding. Inclusief winstkansscore, belangrijke kansen en uitdagingen, aanbevolen focusgebieden voor de inschrijving, inzichten in concurrentiepositie en actiegerichte aanbevelingen om je kansen te maximaliseren.

Inloggen

Concurrenten

Upgrade om te zien welke bedrijven waarschijnlijk op deze aanbesteding zullen inschrijven, gebaseerd op historische inkoopgegevens.

Inloggen

Vereisten & Kwalificaties

AI extraheert en organiseert alle vereisten uit aanbestedingsdocumenten – verplichte kwalificaties, technische specificaties, financiële voorwaarden en indieningsregels – duidelijk gecategoriseerd zodat je precies weet wat nodig is om in te schrijven.

Inloggen

Basisvereisten

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Documenten

25 documenten beschikbaar met AI-samenvattingen

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026_EXTRA_20_CQD_FB33_ANNEXE_G.pdfPDF
2026_EXTRA_20_CQD_FB33_ANNEXE_G.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026_EXTRA_20_CQD_FB33_BIJLAGE_G.pdfPDF
2026_EXTRA_20_CQD_FB33_BIJLAGE_G.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026_EXTRA_20_CQD_FB33_CSC_Admin_Annexes_AF (1).pdfPDF
2026_EXTRA_20_CQD_FB33_CSC_Admin_Annexes_AF (...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026_EXTRA_20_CQD_FB33_CSC_Admin_Bijlagen_AF (1).pdfPDF
2026_EXTRA_20_CQD_FB33_CSC_Admin_Bijlagen_AF ...

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026_EXTRA_20_CQD_FB33_FR-ERRATUM.pdfPDF
2026_EXTRA_20_CQD_FB33_FR-ERRATUM.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026_EXTRA_20_CQD_FB33_Métré_Meetstaat.xlsxXLS
2026_EXTRA_20_CQD_FB33_Métré_Meetstaat.xlsx

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

2026_EXTRA_20_CQD_FB33_NL-ERRATUM.pdfPDF
2026_EXTRA_20_CQD_FB33_NL-ERRATUM.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_ASBESTVERSLAG_NL.pdfPDF
FB33_ASBESTVERSLAG_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_BB_ARCHI_NL.pdfPDF
FB33_BB_ARCHI_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_BB_STAB_NL.pdfPDF
FB33_BB_STAB_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_BB_TS_NL.pdfPDF
FB33_BB_TS_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_Bordereau ME.pdfPDF
FB33_Bordereau ME.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_Bordereau MI_FR.pdfPDF
FB33_Bordereau MI_FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_Bordereau MI_NL.pdfPDF
FB33_Bordereau MI_NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_CSC_ARCHI_FR.pdfPDF
FB33_CSC_ARCHI_FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_CSC_STAB_FR.pdfPDF
FB33_CSC_STAB_FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_CSC_TS_FR.pdfPDF
FB33_CSC_TS_FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_ESSAIS DE SOL.pdfPDF
FB33_ESSAIS DE SOL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_GRONDTEST_ NL.pdfPDF
FB33_GRONDTEST_ NL.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_INVENTAIREAMIANTE_FR.pdfPDF
FB33_INVENTAIREAMIANTE_FR.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_PHOTOS_FOTOS.pdfPDF
FB33_PHOTOS_FOTOS.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_PLANS.pdfPDF
FB33_PLANS_PLANNEN.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_PLANSPLANNEN_STAB.pdfPDF
FB33_PLANSPLANNEN_STAB.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

FB33_PLANS_PLANNEN_TS.pdfPDF
FB33_PLANS_PLANNEN_TS.pdf

Geen samenvatting beschikbaar voor dit document.

Voorbeeld van documenten

Meld je aan om document samenvattingen en analyse te bekijken

Kwaliteitsscore

Uitgebreide kwaliteitsanalyse van deze aanbesteding, beoordeelt juridische naleving, duidelijkheid, volledigheid, eerlijkheid, praktische uitvoerbaarheid, gegevensconsistentie en duurzaamheid op een schaal van 0-100 met gedetailleerde uitsplitsing en aanbevelingen.

Inloggen

Toevoegen aan pipeline