Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Aicinājums iesniegt piedāvājumu tiešai līguma piešķiršanai saskaņā ar likuma 4412/2016 118. pantu K.Y. 3592 Das. Ioanninon

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 22. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
26PROC019448470
Vērtība
€471
Atrašanās vieta
EL543, Greece
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 15. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 15. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 22. jūlijā

Budžets
€471
Ilgums
1 mēneši
Atrašanās vieta
EL543
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για το οικονομικό έτος 2026 συνολικού ποσού πεντακοσίων ογδόντα τεσσάρων ευρώ & δεκατεσσάρων λεπτών (584,14 €), δαπάνη γ για την προμήθεια ανταλλακτικών, λιπαντικών & εργασιών επισκευής & τοποθέτησής τους για το ΚΥ 3592 όχημα του Δασαρχείου Ιωαννίνων, ποσού 186,00 €, με ΦΠΑ 24%, ΑΛΕ 2420302001 | Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για το οικονομικό έτος 2026 συνολικού ποσού πεντακοσίων ογδόντα τεσσάρων ευρώ & δεκατεσσάρων λεπτών (584,14 €), δαπάνη γ για την προμήθεια ανταλ

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

1 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Πρόσκληση 26PROC019448470 (PDF)PDF
26PROC019448470.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai