Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Publiskā domēna zemes gabala koncesija sociālās intereses objekta būvniecībai, kas paredzēts vecāka gadagājuma cilvēku dzīvojamam centram Mairena del Alcor.

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 13. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
2356/2025
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
ES618, Spain
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 11. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 6. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 13. jūlijā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
900 mēneši
Atrašanās vieta
ES618
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Publiskā domēna zemes gabala koncesija sociālās intereses objekta būvniecībai, kas paredzēts vecāka gadagājuma cilvēku dzīvojamam centram Mairena del Alcor.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

25 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Documento adicional: ALZADOS II.pdfPDF
ALZADOS II.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: ALZADOS I.pdfPDF
ALZADOS I.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: COTAS PL BAJA A.pdfPDF
COTAS PL BAJA A.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: COTAS PL BAJA B.pdfPDF
COTAS PL BAJA B.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: COTAS PL PRIMERA.pdfPDF
COTAS PL PRIMERA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: CUBIERTAS.pdfPDF
CUBIERTAS.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: CUMPLIMIENTO DBSI BAJA A.pdfPDF
CUMPLIMIENTO DBSI BAJA A.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: CUMPLIMIENTO DBSI BAJA B.pdfPDF
CUMPLIMIENTO DBSI BAJA B.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: CUMPLIMIENTO DBSI PRIMERA.pdfPDF
CUMPLIMIENTO DBSI PRIMERA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: CUMPLIMIENTO ORDEN 5 PL BAJA A.pdfPDF
CUMPLIMIENTO ORDEN 5 PL BAJA A.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: CUMPLIMIENTO ORDEN 5 PL BAJA B.pdfPDF
CUMPLIMIENTO ORDEN 5 PL BAJA B.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: CUMPLIMIENTO ORDEN 5 PRIMERA.pdfPDF
CUMPLIMIENTO ORDEN 5 PRIMERA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: DECRETO 2026 2086 Aprobacion Expediente.pdfPDF
DECRETO 2026 2086 Aprobacion Expediente.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: DISTRIBUCION CASETON.pdfPDF
DISTRIBUCION CASETON.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: DISTRIBUCION NIVEL BAJA A.pdfPDF
DISTRIBUCION NIVEL BAJA A.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: DISTRIBUCION NIVEL BAJA B.pdfPDF
DISTRIBUCION NIVEL BAJA B.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: DISTRIBUCION PRIMERA.pdfPDF
DISTRIBUCION PRIMERA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: INDICE DE PLANOS.pdfPDF
INDICE DE PLANOS.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: JUSTIFICACION DE NORMATIVA.pdfPDF
JUSTIFICACION DE NORMATIVA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Pliego tecnico (PPT): MEMORIA TEC.pdfPDF
MEMORIA TEC.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Pliego administrativo (PCAP): PLIEGO RESIDENCIA.pdfPDF
PLIEGO RESIDENCIA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: Publcacion BOP 11062026.pdfPDF
Publcacion BOP 11062026.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: SECCIONES.pdfPDF
SECCIONES.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Documento adicional: SITUACION EMPLAZAMIENTO Y ACOMETIDAS.pdfPDF
SITUACION EMPLAZAMIENTO Y ACOMETIDAS.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Detalle de la licitacionDOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai