Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Izstādes „Projekciju telpa ekspozīcijai Cilvēki Nacionālā muzeja vēsturiskajā ēkā” realizācija

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 10. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
N006/26/V00020874
Vērtība
€1,200,000
Atrašanās vieta
CZ0, Czechia
Publicēts
2026. gada 26. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 1. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 3. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 10. jūlijā

Budžets
€1,200,000
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
CZ0
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Realizace výstavy Projekční místnost pro expozici Lidé v Historické budově Národního muzea - viz Výzva k podání nabídky

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

11 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

P10_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni+o+neexistenci+stretu+zajmu.docxDOC
P10_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni+o+neex...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P11_ZD_Realizace+177_Čestné+prohlášení+ke+společensky+odpovědnému+plnění+veřejné...DOC
P11_ZD_Realizace+177_Čestné+prohlášení+ke+spo...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P1_ZD+a+Smlouvy_177_Prováděcí+projekt.pdfPDF
P1_ZD+a+Smlouvy_177_Prováděcí+projekt.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P2_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Výkaz+výměr.xlsxXLS
P2_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Výkaz+výměr.xls...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P3_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+schválených+materiálů.docxDOC
P3_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+schválen...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P4_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+poddodavatelů.docxDOC
P4_ZD+a+Smlouvy_Realizace+177_Seznam+poddodav...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P5_Smlouvy_Realizace+177_Technicko-stavební+možnosti+přesunu+hmot,+přístupové+ce...DOC
P5_Smlouvy_Realizace+177_Technicko-stavební+m...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P5_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni.docxDOC
P5_ZD_Realizace+177_Cestne+prohlaseni.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P6_Smlouvy_Realizace+177_Ochrana+vnitřních+prosor.pdfPDF
P6_Smlouvy_Realizace+177_Ochrana+vnitřních+pr...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

P6_ZD_Realizace+177_Seznam+vyznamnych+dodavek.docxDOC
P6_ZD_Realizace+177_Seznam+vyznamnych+dodavek...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1.docxDOC
Vysvětlení zadávací dokumentace č. 1.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai