Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

166. līnija: Dinant – Bertrix Gedinne komūna Gedinne ceļu atjaunošana un uzbērumu stabilizācija

Atvērts
Termiņš
6 dienas atlikušas
2026. gada 8. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
5753425077
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE351, Belgium
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 26. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 1. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 8. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
5 mēneši
Atrašanās vieta
BE351
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Le présent marché est un marché de travaux et comporte une partie à prix global et une partie à bordereau de prix. Ce marché concerne principalement: - des travaux de stabilisation de pieds de talus par la pose d’enrochements - des travaux de remise en état des caniveaux à câbles - des travaux de remise en état des caniveaux à câbles

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

6 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

5753425077 Avis rectificatif n1.pdfPDF
5753425077 Avis rectificatif n1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

5753425077 Cahier Spécial des Charges.pdfPDF
5753425077 Cahier Spécial des Charges.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

5753425077 Formulaire d'offre.docxDOC
5753425077 Formulaire d'offre.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

5753425077 Métré récapitulatif.xlsXLS
5753425077 Métré récapitulatif.xls

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

5753425077 PSSA.pdfPDF
5753425077 PSSA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai