Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Projekts 22.823B/1 - Kortreika, sadzīves kanalizācijas kolektora izbūve starp Oudenaardsesteenweg un E17

Atvērts
Termiņš
10 dienas atlikušas
2026. gada 11. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
22823B/1
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE254, Belgium
Publicēts
2026. gada 24. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 30. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 4. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 11. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
6 mēneši
Atrašanās vieta
BE254
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Project 22.823B/1 - Kortrijk, aanleg DWA-collector tussen Oudenaardsesteenweg en E17. o Aanleg gescheiden rioolstelsel in de Scheutistenlaan. o Onderdoorpersing via microtunneling met GVP-leiding ø 600 mm onder het Kabouterbos o Realiseren van ter plaatse gestorte overstorten o Aanleg van een nieuwe rijweg in de Scheutistenlaan in asfalt, parkeerstroken in betonstraatstenen met verbrede splitvoeg en voetpaden in grijze betonstraatstenen o Groenaanleg o Het onderhoud tijdens de waarborgperiode.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

12 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

22823B-1 plannen.zipZIP
22823B-1 plannen.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

22823B-1 samenvattende meetstaat.xlsxXLS
22823B-1 samenvattende meetstaat.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

22823B - inschrijvingsbiljet.docxDOC
22823B - inschrijvingsbiljet.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijlage 1 bij het bestek - project veiligheid- en gezondheidsplan met verslagen....PDF
bijlage 1 bij het bestek - project veiligheid...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijlage 2 bij het bestek - grondonderzoek GTO.pdfPDF
bijlage 2 bij het bestek - grondonderzoek GTO...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijlage 3 bij het bestek - technisch verslag Scheutistenlaan.pdfPDF
bijlage 3 bij het bestek - technisch verslag ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijlage 4 bij het bestek - sloopopvolgingplan + conformverklaring.pdfPDF
bijlage 4 bij het bestek - sloopopvolgingplan...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijlage 5 bij het bestek - archeologienota met programma van maatregelen.pdfPDF
bijlage 5 bij het bestek - archeologienota me...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijlage 6 bij het bestek - bemalingsnota.pdfPDF
bijlage 6 bij het bestek - bemalingsnota.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijlage 7 bij het bestek - cameraonderzoek te behouden leidingen.pdfPDF
bijlage 7 bij het bestek - cameraonderzoek te...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

bijzonder bestek 22823B.pdfPDF
bijzonder bestek 22823B.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai