Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Barlinku.

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 4. februārī
Līguma detaļas
Kategorija
Piegādes
Atsauce
2026/BZP 00072778/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Zachodniopomorskie, Polija
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Termiņš jautājumiem

2026. gada 28. janvārī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 4. februārī

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Pircēja analītikaPRO
🔒
Atbloķējiet pircēja analītiku
Skatiet izdevumu modeļus, vēlamās procedūras un vairāk.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
12 mēneši
Atrašanās vieta
Zachodniopomorskie
Tips
Piegādes
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€1,487,473
Vidējais piedāvājumu skaits
0.9
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
87%
16,277 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Barlinku.

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

11 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

08de5d8b-86e9-f7c1-2373-fe000128a3af.pdfPDF
08de5d8b-86e9-f7c1-2373-fe000128a3af.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówieniaBARLINEK.pdfPDF
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówien...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT 04.02.2026.pdfPDF
INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT 04.02.2026.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SWZ Paliwo 2026-TP.pdfPDF
SWZ Paliwo 2026-TP.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxDOC
zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał. nr 2 do SWZ - Ośw. brak podstaw i spełnianie warunków - wzór.docxDOC
zał. nr 2 do SWZ - Ośw. brak podstaw i spełni...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał. nr 3 do SWZ - Wykaz dostaw- wzór.docDOC
zał. nr 3 do SWZ - Wykaz dostaw- wzór.doc

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał. nr 4 do SWZ - wzór UMOWA.pdfPDF
zał. nr 4 do SWZ - wzór UMOWA.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał. nr 5 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia OPZ(2).pdfPDF
zał. nr 5 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał. nr 6 do SWZ - Zobowiązanie innego podmiotu.docxDOC
zał. nr 6 do SWZ - Zobowiązanie innego podmio...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zał. nr 7 do SWZ Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie....DOC
zał. nr 7 do SWZ Oświadczenie wykonawców wspó...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai