Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

PĒTNIECĪBAS un IZSTRĀDĀTĀJS ALS kursam, ALS kursa atkārtota sertifikācija, ETC kursam, ETC TSP kursam no 2026. gada 1. septembra līdz 2027. gada 31. decembrim

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 27. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
N006/26/V00026567
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
CZ032, Czechia
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 19. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 20. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 27. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
CZ032
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

RD na kurz ALS, recertifikace kurzu ALS, kurz ETC, kurz ETC TSP od 1.9.2026-31.12.2027

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

5 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

20260819_N_684810_Cenova_kalkulace_RD_ALS_ETC_2026_2027_Pr2.xlsXLS
20260819_N_684810_Cenova_kalkulace_RD_ALS_ETC...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

20260819_N_684810_Cestne_prohlaseni_RD_ALS_ETC_2026_2027_Pr3.docDOC
20260819_N_684810_Cestne_prohlaseni_RD_ALS_ET...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

20260819_N_684810_RD_na_kurz_ALS_2026_2027_Pr1.docxDOC
20260819_N_684810_RD_na_kurz_ALS_2026_2027_Pr...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

20260819_PSP_684810_Zadávací_dokumentace_ALS_ETC_2026_2027.pdfPDF
20260819_PSP_684810_Zadávací_dokumentace_ALS_...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

N006_26_V00026567 RD na kurz ALS, recertifikace … Výzva k podání nabídky včetně ...PDF
N006_26_V00026567 RD na kurz ALS, recertifika...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai