Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Aicinājums iesniegt piedāvājumus instrumentu un aprīkojuma piegādei, piegādei, uzstādīšanai un apkopei T4 priekšmetiem Ardscoil La Salle, Raheny (60291D)

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 24. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
ALSR-2026-T4
Vērtība
€300,000
Atrašanās vieta
IE, Ireland
Publicēts
2026. gada 25. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 16. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 17. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 24. augustā

Budžets
€300,000
Ilgums
12 mēneši
Atrašanās vieta
IE
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

The Board of Management of Ardscoil La Salle (the “Contracting Authority”) invites tenders (“Tenders”) to this Call for Tenders (“CFT”) from economic operators (“Tenderers”) for the supply of the goods as described in Appendix 1 to this CFT (the “Goods”). The Goods are required to be supplied and installed on or before 1st December 2026. In summary, the Goods comprise: Tools and Equipment for the teaching of Construction Studies and Engineering, based, mostly on specifications by the Department

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

5 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8650347_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Blank PS T4 Subjects (CS and Eng) Ardscoil La Salle 60291D v.0.2 (2026.07.03).xl...XLS
Blank PS T4 Subjects (CS and Eng) Ardscoil La...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CFT T4 Subjects (OJEU) - 60291D Ardscoil La Salle v.0.6 (2026.07.14).pdfPDF
CFT T4 Subjects (OJEU) - 60291D Ardscoil La S...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

eESPD T4 Subjects (2026) 60291D Ardscoil La Salle v.0.2 (2026.07.03).docxDOC
eESPD T4 Subjects (2026) 60291D Ardscoil La S...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TRD T4 Subjects (OJEU) - 60291D Ardscoil La Salle v.0.2 (2026.07.03).docxDOC
TRD T4 Subjects (OJEU) - 60291D Ardscoil La S...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai