Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Izsolītā pakalpojuma mērķis ir nodrošināt specializētus, visaptverošus un elastīgus tehniskās atbalsta pakalpojumus kvantitatīvo pētījumu jomā Katalonijas Atklātās universitātes (UOC) pētniekiem, ar kuru palīdzību UOC var nodrošināt, ka tās pētniecības komandām ir specializēts tehniskais atbalsts, kas veicina starpdisciplināru pētījumu, rezultātu robustumu un zināšanu nodošanu.

Atvērts
Termiņš
11 dienas atlikušas
2026. gada 14. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
HSE00020/2026
Vērtība
€162,010
Atrašanās vieta
ES51, Spain
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 17. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 7. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 14. septembrī

Budžets
€162,010
Ilgums
12 mēneši
Atrašanās vieta
ES51
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

El objetivo del servicio licitado es la prestación de servicios de soporte técnico especializado, integral y flexible en el ámbito de la investigación cuantitativa para el personal investigador de la Universidad Abierta de Cataluña (UOC), con el que la UOC podrá asegurar que sus equipos de investigación dispongan de un soporte técnico especializado que contribuya a impulsar la investigación interdisciplinaria, a la robustez de los resultados, a la transferencia de conocimiento.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

3 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Detalle de la licitacionDOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Pliego administrativo (PCAP): HSE00020_2026 PCP vdf0207.pdfPDF
HSE00020_2026 PCP vdf0207.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Pliego tecnico (PPT): HSE00020_2026 PPT vdf0207.docx.pdfPDF
HSE00020_2026 PPT vdf0207.docx.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai