Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

100909 & HAE3006 - Hamme, RWA pieslēgums Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat un pašvaldības daļas

Atvērts
Termiņš
17 dienas atlikušas
2026. gada 18. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
100909_HAE3006
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE232, Belgium
Publicēts
2026. gada 24. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 5. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 11. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 18. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
8 mēneši
Atrašanās vieta
BE232
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

100909 & HAE3006 - Hamme, RWA sluitstuk Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat en gemeentelijke aandelen. ”De uit te voeren overeenkomst heeft tot doel : de uitvoering van wegen- en rioleringswerken in de Rijbekestraat en Drapstraat: de aanleg van een gescheiden stelsel en afkoppelen van opwaartse gescheiden RWA-stelsels." Deze opdracht omvat in het bijzonder: • voorbereidende opbraakwerken van bestaande verhardingen en riolering met de aansluitingen. • aanleg van semi-gescheiden riolering met

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

30 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

100909_HAE3006 plannen deel 1.zipZIP
100909_HAE3006 plannen deel 1.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

100909_HAE3006 plannen deel 2.zipZIP
100909_HAE3006 plannen deel 2.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek 100909 Drapstraat.pdfPDF
Bestek 100909 Drapstraat.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 10 Verklaring naleving minimumlonen.docxDOC
Bestek bijlage 10 Verklaring naleving minimum...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 11 nota bemalingsstudie.pdfPDF
Bestek bijlage 11 nota bemalingsstudie.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 12 terreinbeschrijvingen.pdfPDF
Bestek bijlage 12 terreinbeschrijvingen.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 13 overeenkomst bijkomende werkzone.pdfPDF
Bestek bijlage 13 overeenkomst bijkomende wer...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 14 Fluvius AANBEVELINGEN EN RICHTLIJNEN VOOR DERDEN.pdfPDF
Bestek bijlage 14 Fluvius AANBEVELINGEN EN RI...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 15 adviezen bij omgevingsvergunning.zipZIP
Bestek bijlage 15 adviezen bij omgevingsvergu...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 15 omgevingsvergunning nog bij te voegen.docxDOC
Bestek bijlage 15 omgevingsvergunning nog bij...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 16 betaling proeven.pdfPDF
Bestek bijlage 16 betaling proeven.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 17 archeologienota.zipZIP
Bestek bijlage 17 archeologienota.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 18 aanvullende bepalingen groenaanleg.pdfPDF
Bestek bijlage 18 aanvullende bepalingen groe...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 19 Aquafin richtlijnen werfpaneel.pdfPDF
Bestek bijlage 19 Aquafin richtlijnen werfpan...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 1 samenvattende opmeting.pdfPDF
Bestek bijlage 1 samenvattende opmeting.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 20 grondonderzoek.zipZIP
Bestek bijlage 20 grondonderzoek.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 21 TV ORTEC2401624 - Ondertekend rapport.pdfPDF
Bestek bijlage 21 TV ORTEC2401624 - Onderteke...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 22 SOP.zipZIP
Bestek bijlage 22 SOP.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 23 fasering.pdfPDF
Bestek bijlage 23 fasering.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 2 beschrijvende opmeting.pdfPDF
Bestek bijlage 2 beschrijvende opmeting.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 3 detailberekening hoeveelheden.zipZIP
Bestek bijlage 3 detailberekening hoeveelhede...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 4 Veiligheids en gezondheidsplan.pdfPDF
Bestek bijlage 4 Veiligheids en gezondheidsp...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 5 BIV aquafin v20241205.zipZIP
Bestek bijlage 5 BIV aquafin v20241205.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 6 type huisaansluitfiche.pdfPDF
Bestek bijlage 6 type huisaansluitfiche.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 7 risicoanalyse nutsleidingen.zipZIP
Bestek bijlage 7 risicoanalyse nutsleidingen....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 8 Microsimulatie Drapstraat 20251223.pdfPDF
Bestek bijlage 8 Microsimulatie Drapstraat 20...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek bijlage 9 Klantentevredenheid als selectiecriterium.pdfPDF
Bestek bijlage 9 Klantentevredenheid als sele...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Inschrijvingsbiljet (INFRA) 100909.docxDOC
Inschrijvingsbiljet (INFRA) 100909.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

offerte 100909.xlsxXLS
offerte 100909.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai