Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Projektēšanas dokumentācijas izstrāde telpu pielāgošanai/renovācijai terapijas telpas vajadzībām ar aprīkojumu un uzraudzību Łomžas vojevodijas slimnīcas Psihiskās veselības centrā

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 22. jūnijā
Līguma detaļas
Kategorija
Pakalpojumi
Atsauce
2026/BZP 00283382/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Podlaskie, Polija
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 10. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 15. jūnijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 22. jūnijā

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
3 mēneši
Atrašanās vieta
Podlaskie
Tips
Pakalpojumi
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€496,142
Vidējais piedāvājumu skaits
0.6
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
93%
25,840 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Projektēšanas dokumentācijas izstrāde telpu pielāgošanai/renovācijai terapijas telpas vajadzībām ar aprīkojumu un uzraudzību Łomžas vojevodijas slimnīcas Psihiskās veselības centrā

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

8 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Notice PDFPDF
08dec6e0-09d7-ca6d-5fad-950001d1a6a6.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

42_Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdfPDF
42_Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załączniki nr 1,2,3,4,5,6,9 do SWZ_edytowalne.docxDOC
Załączniki nr 1,2,3,4,5,6,9 do SWZ_edytowalne...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 7.1 do PFU_graficzny zakres przedmiotu zamówienia.7zZIP
Załącznik nr 7.1 do PFU_graficzny zakres prze...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 7.2 do PFU_dokumentacja.7zZIP
Załącznik nr 7.2 do PFU_dokumentacja.7z

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 7 do SWZ_Opis przedmiotu zamówienia PFU.pdfPDF
Załącznik nr 7 do SWZ_Opis przedmiotu zamówie...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 8 do SWZ_Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 8 do SWZ_Wzór umowy.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai