Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

23074 | Valsts biroja Hanzelaan 280 Zvolē renovācija un pārbūve

Atvērts
Termiņš
6 dienas atlikušas
2026. gada 7. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
538185
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Overijssel, Netherlands
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 5. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 31. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 7. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
Overijssel
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) wil door middel van een Design, Build & Maintain (DBM) een projectpartner contracteren om het pand Hanzelaan 268-290 'Pas de Deux I & II' - verder aangeduid als: 'H280' in Zwolle te renoveren, vernieuwbouwen en meerjarig (15 jaar) te onderhouden. H280 dient uitgebreid te worden met een levendige, toegankelijke en open plint en een Rijksontmoetingsplein.
ES finansēts

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • EU funding compliance required

Dokumenti

21 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

TN538185 - EF04 Vooraankondiging die alleen ter informatie wordt gebruikt - alge...DOC
TN538185 - EF04 Vooraankondiging die alleen t... -- 7.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

TN538185 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN538185 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 233.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase 1.0DOC
23074 Aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase 1... -- 727.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Aanbestedingsleidraad dialoog en inschrijvingsfase 1.0DOC
23074 Aanbestedingsleidraad dialoog en inschr... -- 415.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Aanvraagformulier accounts Relatics - leesrechtenDOC
23074 Aanvraagformulier accounts Relatics - l... -- 11.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Annexen UAV-GC 2025 Hanzelaan 280 CONCEPTDOC
23074 Annexen UAV-GC 2025 Hanzelaan 280 CONCE... -- 380.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Basisovereenkomst UAV-GC 2025 CONCEPTDOC
23074 Basisovereenkomst UAV-GC 2025 CONCEPT -- 363.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 InschrijvingsbiljetDOC
23074 Inschrijvingsbiljet -- 242.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Inschrijvingsbiljet combinatiesDOC
23074 Inschrijvingsbiljet combinaties -- 447.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Model opgave referentieopdrachtenDOC
23074 Model opgave referentieopdrachten -- 117.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Pre-informatiedocument H280 Zwolle RVB DEFDOC
23074 Pre-informatiedocument H280 Zwolle RVB ... -- 936.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Uniform Europees AanbestedingsdocumentDOC
23074 Uniform Europees Aanbestedingsdocument -- 600.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

23074 Update m.b.t. publicatie aanbestedingDOC
23074 Update m.b.t. publicatie aanbesteding -- 469.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

MPG V&T rekenbestand huidige situatie (nulmeting)DOC
MPG V&T rekenbestand huidige situatie (nulmet... -- 1.9 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Referentiedocument MPG-rekenregels RVBDOC
Referentiedocument MPG-rekenregels RVB -- 168.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Regeling Scheiding van belang Rijksvastgoedbedrijf 16.1DOC
Regeling Scheiding van belang Rijksvastgoedbe... -- 351.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Rekenmodel waarde prijscriteriumDOC
Rekenmodel waarde prijscriterium -- 41.3 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Rekentool integrale CO2-berekeningDOC
Rekentool integrale CO2-berekening -- 46.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

RVB - Eigen Verklaring Sancties RuslandDOC
RVB - Eigen Verklaring Sancties Rusland -- 192.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Toelichting rekenmodel inschrijvingssom en prijscriteriumDOC
Toelichting rekenmodel inschrijvingssom en pr... -- 98.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Verklaring bestuurder Model KDOC
Verklaring bestuurder Model K -- 205.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai