Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Polija – Saules instalācijas – Atjaunojamo energoresursu instalāciju būvniecība Nadwiślański Enerģijas klastera pašvaldību teritorijā

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 27. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Piegādes
Atsauce
2026/S 141-512724
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Poland, Polija
Publicēts
2026. gada 26. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 24. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 20. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 27. augustā

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Pircēja analītikaPRO
🔒
Atbloķējiet pircēja analītiku
Skatiet izdevumu modeļus, vēlamās procedūras un vairāk.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
6 mēneši
Atrašanās vieta
Poland
Tips
Piegādes
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€1,487,473
Vidējais piedāvājumu skaits
0.9
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
87%
16,277 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Polska – Instalacje słoneczne – Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin Nadwiślańskiego Klastra Energii

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

36 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Notice PDFPDF
08dee921-605b-39bb-ebd1-650001da8956.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026-08-03 OdwoêanieP.pdfPDF
2026-08-03 OdwoêanieP.pdf -- 513.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

espd-request.pdfPDF
espd-request.pdf -- 83.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KRS1.pdfPDF
KRS1.pdf -- 77.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KRS2.pdfPDF
KRS2.pdf -- 63.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

opêata.pdfPDF
opêata.pdf -- 59.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

peênomocnictwo (1).pdfPDF
peênomocnictwo (1).pdf -- 231.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

README.txtTXT
README.txt -- 951 B

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

wpis.pdfPDF
wpis.pdf -- 59.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.10 PFU - BUP - Nowe Brzesko.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.10 PFU - BUP - Nowe Brzesko.pd... -- 784.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.11 PFU - wodór Drwinia.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.11 PFU - wodór Drwinia.pdf -- 458.8 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaêÑcznik nr 1.1 PFU - mieszkaΣcy - gmina Bochnia (1).pdfPDF
zaêÑcznik nr 1.1 PFU - mieszkaΣcy - gmina Boc... -- 863.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.2 PFU - BUP - gmina Bochnia.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.2 PFU - BUP - gmina Bochnia.pd... -- 866.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.3 PFU - mieszkaΣcy - miasto Bochnia.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.3 PFU - mieszkaΣcy - miasto Bo... -- 889.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.4 PFU - BUP - miasto Bochnia.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.4 PFU - BUP - miasto Bochnia.p... -- 783.2 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.5 PFU - mieszkaΣcy - Drwinia.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.5 PFU - mieszkaΣcy - Drwinia.p... -- 839.1 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaêÑcznik nr 1.6 PFU - BUP - Drwinia.pdfPDF
zaêÑcznik nr 1.6 PFU - BUP - Drwinia.pdf -- 774.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.7 PFU - mieszkaΣcy - Koszyce.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.7 PFU - mieszkaΣcy - Koszyce.p... -- 801.7 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

zaêÑcznik nr 1.8 PFU - BUP - gmina Koszyce.pdfPDF
zaêÑcznik nr 1.8 PFU - BUP - gmina Koszyce.pd... -- 868.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZaêÑcznik nr 1.9 PFU - mieszkaΣcy - Nowe Brzesko.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 1.9 PFU - mieszkaΣcy - Nowe Brze... -- 861.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026-07-24 Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS141-00512724-pl-ts.pdfPDF
2026-07-24 Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS14...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026-08-05 Informacja o wniesieniu odwołania na treść_SWZ.pdfPDF
2026-08-05 Informacja o wniesieniu odwołania ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadcznie dot. grupy kapitałowej.docxDOC
Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadcznie dot. gru...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadcznie o aktualności JEDZ.docxDOC
Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadcznie o aktual...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 12 do SWZ Umowa powierzenia przetwarzania danych.docxDOC
Załącznik nr 12 do SWZ Umowa powierzenia prze...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2.1_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2.1_PPU.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2.2_do SWZ PPU wodór.pdfPDF
Załącznik nr 2.2_do SWZ PPU wodór.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 3A do SWZ Formularz cenowy (Część I).xlsxXLS
Załącznik nr 3A do SWZ Formularz cenowy (Częś...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.do...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 5A do SWZ - Oświadcznie sankcyjne podmiotu udostępniającego.docxDOC
Załącznik nr 5A do SWZ - Oświadcznie sankcyjn...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadcznie sankcyjne wykonawcy.docxDOC
Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadcznie sankcyjne...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie do udostępnienia zasobu.docxDOC
Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie do udost...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadcznie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzie...DOC
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadcznie wykonawcó...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz dostaw.docxDOC
Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz dostaw.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.docxDOC
Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai