Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Europese aanbesteding uitvoering Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 30. martā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
571576
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Netherlands
Publicēts
2026. gada 24. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 13. februārī

Termiņš jautājumiem

2026. gada 23. martā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 30. martā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
Netherlands
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

De scope van de aanbesteding ziet toe op het namens de Aanbestedende dienst faciliteren en uitvoeren van het Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie. De dienstverlening die Inschrijver hiervoor uitvoert ziet toe op de volgende aspecten: • Het opzetten van een portaal (website/applicatie) waar eigenaar-bewoners zich kunnen aanmelden voor de subsidie; • Helpdesk voor de eigenaar-bewoners; • Ondersteuning bij communicatie vanuit de Aanbestedende dienst richting eigenaar-bewo
ES finansēts

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • EU funding compliance required

Dokumenti

5 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

TN571576 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN571576 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 147.9 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

uea_571576_20260211174316DOC
uea_571576_20260211174316 -- 333.5 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Uitnodiging tot InschrijvingDOC
Uitnodiging tot Inschrijving -- 2.3 MB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Nota van inlichtingenDOC
Nota van inlichtingen -- 387.6 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Tweede nota van inlichtingenDOC
Tweede nota van inlichtingen -- 327.4 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai