Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

57/53/3/26/126 - L58-AP 3.698 ONB Brusselsesteenweg - Jaunu neoprēna gultņu uzstādīšana zem B sliedes

Atvērts
Termiņš
7 dienas atlikušas
2026. gada 9. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
5753326126
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE234, Belgium
Publicēts
2026. gada 26. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 6. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 2. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 9. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
5 mēneši
Atrašanās vieta
BE234
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Montage van nieuwe neopreenopleggingen onder het spoor B te L58 AP 3.698 ONB Brusselsesteenweg, Gentbrugge.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

13 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Beschrijvende opmetingsstaat.pdfPDF
Beschrijvende opmetingsstaat.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek_deel 1-5.pdfPDF
Bestek_deel 1-5.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 1 - Attest voor het voorafgaande plaatsbezoek.pdfPDF
Bijlage 1 - Attest voor het voorafgaande plaa...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 2 - Noodzaak tot registratie op het ARIBA Network.pdfPDF
Bijlage 2 - Noodzaak tot registratie op het A...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 3 - Plannenlijst.pdfPDF
Bijlage 3 - Plannenlijst.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 4 - plannen.zipZIP
Bijlage 4 - plannen.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 5 - Veiligheid - Samenvatting veiligheidsregels.pdfPDF
Bijlage 5 - Veiligheid - Samenvatting veiligh...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 6 - Veiligheid - WMD RA.xlsxXLS
Bijlage 6 - Veiligheid - WMD RA.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 7 -Veiligheid - WMD noodplan.pdfPDF
Bijlage 7 -Veiligheid - WMD noodplan.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Offerteformulier.pdfPDF
Offerteformulier.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SOS.pdfPDF
SOS.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SOS.xlsmDOC
SOS.xlsm

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai