Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Ēkas projektēšana un izbūve, kas atrodas Chaussée de Wavre 188, un minētās ēkas rezultātā radušos subsīdiju mājokļu komercializācija.

Atvērts
Termiņš
53 dienas atlikušas
2026. gada 26. oktobrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
2026-012
Vērtība
€1,586,238
Atrašanās vieta
BE100, Belgium
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 27. maijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 19. oktobrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 26. oktobrī

Budžets
€1,586,238
Ilgums
4 mēneši
Atrašanās vieta
BE100
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Šis līgums ietver pilnas īpašumtiesības uz nekustamo īpašumu, kas paredzēts ēkas izvietošanai, nodošanu līgumslēdzējam vai tā konsorcija loceklim, kurš uzņemas, uz savu risku, darbu projektēšanu un izpildi, kā arī minētās ēkas rezultātā radušos subsīdiju mājokļu komercializāciju, saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem (subsīdiju mājokļu pārdošanas cenas griestiem, subsīdiju mājokļu pieejamības nosacījumiem).

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

6 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026-012_CSC_FRPDF
2026-012_CSC_FR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026-012_CSC_NLPDF
2026-012_CSC_NL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026-012_FO_FRPDF
2026-012_FO_FR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026-012_FO_NLPDF
2026-012_FO_NL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

plans_sit_droit_compressedPDF
plans_sit_droit_compressed.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai