Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Kilku slimnīcas cilvēka kustību izpētes un darbības laboratorijas aprīkojuma piegādes uzaicinājums

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 19. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
26PROC019455425
Vērtība
€553,226
Atrašanās vieta
EL523, Greece
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 16. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 12. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 19. augustā

Budžets
€553,226
Ilgums
4 mēneši
Atrašanās vieta
EL523
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Οπτοηλεκτρονικό 12 κάμερο σύστημα ανάλυσης της κίνησης | Ηλεκτρομυογράφος υψηλής πυκνότητας | Εργοδιάδρομος | Ασύρματη ηλεκτρομυογραφία με ενσωματωμένους αδρανειακούς αισθητήρες | Εργοσπιρόμετρο | Ισοκινητικό δυναμόμετρο | Δυναμοδάπεδο σταθερό (πακτωμένο)

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

2 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Προκήρυξη 26PROC019455425 (PDF)PDF
26PROC019455425.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai