Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Paziņojums par astoņu pašvaldības zemes gabalu pārdošanu izsolē, lai pretendenti uzceltu aizsargātus mājokļus, ko var pārdot ar iespēju īrēt ar pirkuma tiesībām: zemes gabali ar inventāra numuriem 16-PPS, 54-PPS, 116-PPS, 126-PPS, 155-PPS, 202-PPS, 228-PPS un 1.132-I Pašvaldības īpašumu un tiesību inventārā.

Atvērts
Termiņš
26 dienas atlikušas
2026. gada 28. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
2026/062/000263
Vērtība
€5,127,709
Atrašanās vieta
ES620, Spain
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Nav izpausts
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 28. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 21. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 28. septembrī

Budžets
€5,127,709
Ilgums
12 mēneši
Atrašanās vieta
ES620
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Anuncio para la Enajenación de ocho parcelas municipales mediante Concurso, con destino a la construcción de viviendas protegidas por los adjudicatarios de las mismas, para su venta con la posi­bilidad de alquiler con opción de compra: parcelas con n.º de asiento 16-PPS, 54-PPS, 116-PPS, 126-PPS, 155-PPS, 202-PPS, 228-PPS y 1.132-I del Inventario de Bienes y Derechos Municipales.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

3 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Pliego administrativo (PCAP): 19_PCATP.pdfPDF
19_PCATP.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Pliego tecnico (PPT): 19_PCATP.pdfPDF
19_PCATP.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Detalle de la licitacionDOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai