Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Bijušās pašvaldības skolas Desmedtstraat ielā Zaventemā pārbūves projektēšana un uzraudzība, ar 27 pieejamiem / sociālajiem mājokļiem un publiskā domēna infrastruktūru.

Atvērts
Termiņš
32 dienas atlikušas
2026. gada 5. oktobrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
WP4018
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE242, Belgium
Publicēts
2026. gada 27. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 1. septembrī

Termiņš jautājumiem

2026. gada 28. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 5. oktobrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
BE242
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Ontwerp en opvolging van de herinrichting van de voormalige gemeenteschool in de Desmedtstraat in Zaventem, met 27 betaalbare / sociale woningen en infrastructuur op het openbaar domein.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

18 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_ BESTEK PROJECTTEAM.pdfPDF
ZAV_SCHOOL_ BESTEK PROJECTTEAM.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL__bijlage A - formulier kandidatuurstelling S1 selectiefase.docDOC
ZAV_SCHOOL__bijlage A - formulier kandidatuur...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL__bijlage B1 - Verklaring onderaannemer.docDOC
ZAV_SCHOOL__bijlage B1 - Verklaring onderaann...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_bijlage B2 - GEMEENSCHAPPELIJKE VERKLARING OP EREWOORD — COMBINATIE I...DOC
ZAV_SCHOOL_bijlage B2 - GEMEENSCHAPPELIJKE VE...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL__bijlage C - offerteformulier G1 gunningsfase.docDOC
ZAV_SCHOOL__bijlage C - offerteformulier G1 g...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL__bijlage D1-a_Ontwerpleidraad Wonen in Vlaanderen.pdfPDF
ZAV_SCHOOL__bijlage D1-a_Ontwerpleidraad Wone...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL__bijlage D1-b_Ontwerprichtijnen Wonen in Vlaanderen.pdfPDF
ZAV_SCHOOL__bijlage D1-b_Ontwerprichtijnen Wo...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_bijlage D2-a_FS4_BlancoSimulatie 2026_xls-voorlopige versie.xlsxXLS
ZAV_SCHOOL_bijlage D2-a_FS4_BlancoSimulatie 2...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_bijlage D2-b_Toelichting FS4 simulatie tabel 2026_pdf-voorlopige vers...PDF
ZAV_SCHOOL_bijlage D2-b_Toelichting FS4 simul...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_bijlage D3_Ontwerpleidraad-Infrastructuuraanleg -VMSW.pdfPDF
ZAV_SCHOOL_bijlage D3_Ontwerpleidraad-Infrast...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_Bijlage E_ ontwerp van Projecteam OVEREENKOMST.docxDOC
ZAV_SCHOOL_Bijlage E_ ontwerp van Projecteam ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-a_Grondsmetingsplan site.pdfPDF
ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-a_Grondsmetingsplan sit...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV-SCHOOL_Bijlage F1-b-1-Grondsmetingsplan 1.dwgDOC
ZAV-SCHOOL_Bijlage F1-b-1-Grondsmetingsplan 1...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV-SCHOOL_Bijlage F1-b-2-Grondsmetingsplan 2.dwgDOC
ZAV-SCHOOL_Bijlage F1-b-2-Grondsmetingsplan 2...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-c-Inplantingsplan school.pdfPDF
ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-c-Inplantingsplan schoo...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-d-Kinderdagverblijf-plannen.pdfPDF
ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-d-Kinderdagverblijf-pla...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-e-Asbest inventaris.pdfPDF
ZAV_SCHOOL_Bijlage F1-e-Asbest inventaris.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai