Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Metsniecības produktu (gaļa, mājputni, medījumi, desu izstrādājumi) piegāde COCOF skolām

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 31. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
2026/1233
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE100, Belgium
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 29. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 24. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 31. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
4 mēneši
Atrašanās vieta
BE100
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Le présent marché prend la forme d’un accord-cadre à bons de commande avec prix unitaires révisables au bon de commande. Il a pour objet la fourniture de produits de boucherie (viandes fraîches, volailles, gibier, charcuterie) (frais, surgelés, fumés et transformés) pour le compte de la Commission communautaire française, destinés à l’ensemble des établissements scolaires de l’enseignement de la Commission communautaire française listés à l’article 4.2 du présent CSC. Les produits commandés répo

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

11 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_Annexe_1_Boucherie_Inventaire.xlsxXLS
2026_1233_Annexe_1_Boucherie_Inventaire.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_Annexe_2_Boucherie_Formulaire d'offre.docxDOC
2026_1233_Annexe_2_Boucherie_Formulaire d'off...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_Annexe_3_Boucherie_Questionnaire logistique.docxDOC
2026_1233_Annexe_3_Boucherie_Questionnaire lo...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_Annexe_4_Boucherie_Criteres selection.docxDOC
2026_1233_Annexe_4_Boucherie_Criteres selecti...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_Annexe_5_Boucherie_Criteres d'attribution.docxDOC
2026_1233_Annexe_5_Boucherie_Criteres d'attri...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_Annexe_6_Boucherie_Grille categories de prix.xlsxXLS
2026_1233_Annexe_6_Boucherie_Grille categorie...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_AR-CSC Conforme.pdfPDF
2026_1233_AR-CSC Conforme.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_Boucherie_Avis de marché_PO.docxDOC
2026_1233_Boucherie_Avis de marché_PO.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

2026_1233_CSC_PO-Fourniture de boucherie.pdfPDF
2026_1233_CSC_PO-Fourniture de boucherie.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-73b10abb-3ac1-4e42-90dc-92dd8fe4...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai